واتراستاپ | قیمت واتراستاپ

واتر استاپ، محصولی می‌باشد که جهت آب بندی درزهای اجرائی و انبساطی که در سازه بتنی طراحی شده اند به کار می‌رود. مقاومت شیمیائی در برابر عوامل مهاجم، مقاومت مکانیکی در برابر انواع تنشهای سازه ای، استقرار درست در محل درز در زمان قالب بندی و جوش اصولی دو سر واتراستاپ به یکدیگر موارد مهمی می باشند که در اثربخشی آب بندی این محصولات باید لحاظ گردند.

واتر استاپ
5% تخفیف در اولین سبد خرید، با وارد کردن کد first-order تا 2.500.000 تومان تخفیف دریافت کنید.
چاپ جدول قیمت
نام محصول
قیمت فروشگاه (تومان)
انتخاب تعداد
بسته بندی
وضعیت
ارسال به سبد
1
واتراستاپ A 240
نیاز به اکانت فروشگاهی
رول 25 متری
2
واتراستاپ A 300
نیاز به اکانت فروشگاهی
رول 25 متری
3
واتراستاپ RD 240
نیاز به اکانت فروشگاهی
رول 25 متری
4
واتراستاپ RD 300
نیاز به اکانت فروشگاهی
رول 25 متری
5
واتراستاپ RD 190
نیاز به اکانت فروشگاهی
رول 25 متری
6
واتراستاپ A 190
نیاز به اکانت فروشگاهی
کیسه 300 عددی

نحوه حمل کالا

نحوه حمل کالا بر اساس حجم سفارش شما به صورت خودکار مشخص میشود
استان

نحوه حمل کالا

استان و شهر تحویل بار
استان
توضیحات بیشتر

نحوه نگهداری:

واتراستاپ باید در فضای استاندارد انبارش شود و در معرض نور مستقیم خورشید نباشد. حتما باید در کاور پلاستیکی نگه داشته شود تا در اثر مرور زمان کمترین افت روان کننده را داشته باشد. بر روی پالت گذاشته شود تا در اثر فشار بر روی سطوح نا هموار آسیب نبیند. هوای سرد می تواند باعث سفت شدن آن شود که قبل از مصرف باید به مدت لازم در هوای گرم نگهداری و سپس مصرف شود.

موارد مهم مؤثر بر قیمت واتر استاپ:

 1. کنترل ابعادی: پهنا، ضخامت و طول واتراستاپ تهیه شده مورد کنترل دقیق قرار گیرد.

 2. نترل ظاهری: سطح واتراستاپ صاف و عاری از هر گونه لکه های نا همگن باشد و هیچگونه سوراخ و پارگی در سطح و لبه های واتراستاپ مشاهده نشود. واتراستاپ علاوه بر داشتن انعطاف مناسب نباید بیش از اندازه نرم باشد.

 3. بوی واتراستاپ: این بو ناشی از مواد روان ساز در واتراستاپ می باشد که بوی مطبوعی می باشد. استنشاق بوی مواد نفتی حاکی از استفاده از گازوئیل در کامپوند بوده که به منظور ارزان سازی واتراستاپ بکار می رود که علاوه بر نامطبوع بودن، بر خواص و عمر واتراستاپ تاثیر بسیار منفی دارد.
 4. مقاومت شیمیائی: در پروژه هایی که در معرض غلظت بالای عوامل شیمیائی می باشند، لازم است که واتراستاپ مقاومت شیمیائی بالائی داشته باشد. این کنترل توسط آزمایشگاه باید انجام پذیرد.

خرید واتر استاپ:

جهت خرید و یا استعلام قیمت واتر استاپ، ابتدا وارد سایت شوید و بعد از ثبت نام در سایت و ثبت اکانت ویژه فروشگاهی، از قیمت بروز محصولات مطلع شوید و سفارش خود را در هر ساعت از شبانه روز به صورت آنلاین ثبت و پیگیری کنید.

 

پرسش و پاسخ
نام و نام خانوادگی
شماره همراه (جهت اطلاع رسانی)

توضیح
 • علینواز- تاریخ : 1399-04-07 پاسخ رول های واتراستاپ کپکو چند متری است؟
 • پشتیبانی سایت کپکوکالا- تاریخ : 1399-04-07 پاسخ سلام، رول‌های ارائه شده در شرکت کپکو به صورت 25 متری است، البته واتراستاپ های سایز 50 سانتی متر به صورت 15 متری بسته بندی می‌شود.
 • طاها راد- تاریخ : 1399-08-14 پاسخ بین تخت و حفره دار جه تفاوتی هست؟
 • مرتضی امیدی- تاریخ : 1399-08-20 پاسخ در درز های اجرایی و انبساطی از چه واتراستاپی استفاده کنیم؟
 • پوریا شعبانی- تاریخ : 1399-09-05 پاسخ برای آب بندی استخر چه کاری میشه کرد
 • پشتیبانی سایت کپکوکالا - تاریخ : 1399-11-06 11:35:14 پاسخ برای آب بندی استخر متناسب قبل و بعد از بتن ریزی محصولات مختلفی وجود دارد. در صورتی که هنوز بتن ریزی انجام نشده باشد از آب بند کننده های داخلی بتن در دو دسته پودی و مایع می توان استفاده کرد و در صورت انجام بتن ریزی برای آب بندی بر روی سطح از آب بند کننده سطحی دو جزئی به نام Resincoat می توان استفاده کرد.
 • پشتیبانی سایت کپکوکالا - تاریخ : 1399-11-06 11:52:15 پاسخ واتراستاپ های تخت برای درزهای اجرایی استفاده می شوند و واتراستاپ های حفره دار برای درزهای انبساطی مورد استفاده قرار می گیرند.
 • پشتیبانی سایت کپکوکالا - تاریخ : 1399-11-06 11:55:39 پاسخ در درز های اجرایی از واتراستاپ های تخت و در درز های انبساطی از واتراستاپ های حفره دار استفاده می شود.
ادامه خرید
واتساپ (کلیک کنید)
واتساپ (کلیک کنید)
لطفا مقدار مورد نظر خود را تعیین کنید
عنوان محصول مورد نظر
بسته بندی :
قیمت فروشگاه تومان