افزودنی بتن | قیمت افزودنی بتن

ترکیبات شیمیائی که به غیر از آب، سیمان و سنگدانه به بتن در حالت خمیری اضافه می شود را افزودنی بتن می گویند. این ترکیبات به منظور بهبود کیفیت کارپذیری بتن و بتن سخت شده به بتن اضافه می شوند. تنظیم روانی و زمان گیرش بتن از مهمترین اهداف کیفی در کار با بتن تازه می باشد که روان کننده ها و فوق روان کننده های بتن، جهت روانی و زودگیر کننده ها و کندگیر کننده ها جهت تنظیم سرعت گیرش کارائی دارند. کیفیت بالاتر بتن تازه تاثیر مستقیم در کیفیت بتن سخت شده نهائی دارد.

علاوه بر روانی و گیرش، افزودنی های آب بند کننده، هوازا، محافظت خوردگی، مقاوم دهنده در برابر واکنش قلیائی- سنگدانه و انواع پوزولانها نیز به عنوان افزودنی بتن مورد استفاده قرار می گیرند که اگرچه بر روی بتن تازه تاثیراتی دارند ولی هدف از استفاده آنها ارتقاء کیفیت بتن سخت شده می باشد.

افزودنی بتن
5% تخفیف در اولین سبد خرید، با وارد کردن کد first-order تا 2.500.000 تومان تخفیف دریافت کنید.
چاپ جدول قیمت
نام محصول
قیمت فروشگاه (تومان)
انتخاب تعداد
بسته بندی
وضعیت
ارسال به سبد
1
Plastit PG06N
گالن 20 کیلویی
2
Plastit PN12
گالن 20 کیلویی
3
Plastit SPN215
گالن 20 کیلویی
4
Plastit SPC218
گالن 20 کیلویی
5
Plastit SPC100
گالن 20 کیلویی
6
Plastit WPC
گالن 20 کیلویی
7
Capcogel D
سطل 25 کیلویی
8
Plastit NCL
گالن 20 کیلویی
درخواست تولید
9
Capgrout MG
کیسه 25 کیلویی
10
Softcoat
کیسه 25 کیلویی
11
Lubriform V
گالن 20 لیتری
درخواست تولید
12
Capcobond MO40
گالن 20 کیلویی
13
Capcobond121
سطل 11 کیلویی
14
Watercut
کیسه 25 کیلویی
15
Tilex H100
کیسه 20 کیلویی
درخواست تولید
16
Tilex G5W
کیسه 5 کیلویی
درخواست تولید
17
Betonyse
گالن 20 کیلویی
درخواست تولید
18
Plastit WPL
گالن 20 کیلویی

نحوه حمل کالا

نحوه حمل کالا بر اساس حجم سفارش شما به صورت خودکار مشخص میشود
استان

نحوه حمل کالا

استان و شهر تحویل بار
استان
توضیحات بیشتر

انتخاب صحیح افزودنی بتن:

استفاده از افزودنی های بتن مستلزم داشتن دانش درست از بتن و این مواد و تاثیرات متقابلی که این دو با یکدیگر دارند می باشد. گاهی برای انتخاب درست یک محصول تمام جوانب کار مانند طرح اختلاط، کیفیت سیمان و سنگدانه، محیط اجرائی، حجم بتن ریزی، زمان بندی پروژه باید در محاسبات آورده شوند. گاهی لازم است به منظورهای مختلف از چند افزودنی متفاوت استفاده شود که رفتار آنها با یکدیگر و تمام متغیرهای طرح شده در بالا باید مورد توجه قرار گیرند. لذا برای مصرف این مواد حتما باید از مشاور آگاه به این دانش بهره گیری کرد و صرف بسنده کردن به برگه فنی محصول کافی نیست.

نحوه نگهداری و مصرف:

افزودنی های بتن معمولا ترکیبی از چند ماده شیمیائی می باشند که دارای خواص متفاوتی بوده و اهداف مختلفی را در افزودنی بتن جهت مصرف در بتن دنبال می کنند. پس از خرید این محصولات باید از موارد ایمنی و بهداشتی این مواد اطلاعات لازم را اخذ کرده و در نگهداری و حین مصرف به آنها توجه نمائید.

انبارش صحیح این مواد به عمر بیشتر نگهداری آنها کمک می کند. دمای بالا و پائین می تواند باعث تخریب افزودنی شود و لذا این ترکیبات باید در محیطی سر بسته ن با دما و رطوبت مناسب نگهداری شود.

مهمترین عامل مؤثر بر کیفیت و قیمت افزودنی های بتن

افزودنی های بتن تنوعی از مواد شیمیائی می باشند که به منظور بهبود خواص بتن روان و بتن سخت شده در مرحله ای که بتن روان می باشد به آن افزوده می شوند. پیچیدگی تاثیرات متقابل بتن و افزودنی های شیمیائی مستلزم اینست که تولید کنندگان این دسته از مواد، آگاهی کاملی از شیمی سیمان و بتن داشته باشند. داشتن واحدهای آزمایشگاهی مناسب و استقرار واحد تحقیق و توسعه از بدیهیات این صنعت می باشد. شاید بتوان به جرات مدعی شد که یکی از پیچیده ترین فعل و انفعالات شیمیائی که در صنعت با آن مواجه هستیم، شیمی هیدراتاسیون سیمان می باشد. دهه ها که از عمر سیمان می گذرد هنوز این واکنش پر از ابهامات و ناشناخته است و این ابهامات زمانی که با افزودن سنگدانه به خمیر سیمان به تولید بتن می پردازیم دوچندان می شوند.

ساختار شیمی و مینرولوژی سیمان، عدم قطعیتهای ناشی از تولید سیمان، شکل و مینرولوژی سنگدانه، تناسبات اجزاء در طرح اختلاط، شرایط محیطی مانند آب و هوا، رطوبت و وزش باد همگی ما را با انبوهی از متغیراتی روبرو می کنند که حل آنها نیازمند اطلاعاتی بسیار گسترده از این کمپلکس می باشد.

به دلایل فوق می توانم بگویم بیشترین هزینه ها در تولید افزودنی های بتن، امکانات و سرمایه های فکری است که لازم است برای رسیدن به یک محصول منطبق بر نیاز، هزینه شود.

خرید افزودنی بتن:

جهت خرید و یا استعلام قیمت افزودنی بتن، ابتدا وارد سایت شوید و بعد از ثبت نام در سایت و ثبت اکانت ویژه فروشگاهی، از قیمت بروز محصولات مطلع شوید و سفارش خود را در هر ساعت از شبانه روز به صورت آنلاین ثبت و پیگیری کنید.

پرسش و پاسخ
نام و نام خانوادگی
ایمیل

توضیح
  • رضا شریفی- تاریخ : 1399-03-31 12:08:13 پاسخ سلام برای افزایش مقاومت بتن از چه محصولی استفاده کنیم؟
  • admin - تاریخ : 1399-03-31 12:25:10 پاسخ سلام، انواع روان کننده‌ها و ژل‌های میکروسیلیس باعث افزایش مقاوت می‌شوند که می‌توانید متناسب با شرایط بتن از مدل‌های مختلفی استفاده کنید، جهت انتخاب محصول متناسب با پروژه می‌توانید با کارشناسان فروش کپکوکالا در تماس باشید.
واتساپ (کلیک کنید)
واتساپ (کلیک کنید)