درباره ما

about-us

شرکت کپکو با سابقه نزدیک به دو دهه فعالیت در زمینه محصولات پلیمری و شیمیائی ساختمان و بتن افتخار دارد در بسیاری از پروژه های بزرگ و کوچک کشور به ارائه خدمات پرداخته است. افزودنی های بتن، واتراستاپ های پی وی سی و اسپیسرهای پلاستیکی با تنوعی گسترده جمیع محصولاتی است که طی این دو دهه به صنعت بتن عرضه کرده ایم. این شرکت از پیشگامان تولید رزین های پلی کربوکسیلات در ایران بوده و در این خصوص یک شرکت دانش بنیان می باشد.

اگرچه که استفاده از این محصولات در پروژه های بزرگ جزو لاینفک بوده و حساسیت ها و نظارتهای فنی استفاده از آنها را الزام می داند، در سطح پروژه های کوچک، محدود به پروژه هایی می شود که مهندسین ناظر از حساسیت بالایی از کیفیت برخوردار بوده اند و برای استفاده از این محصولات نوین، مقاومتهائی را شاهد هستیم که عمدتاً به دلایل قیمتی و عدم اطلاعات کافی از مزیتهای بلند مدت این محصولات می باشد.

به منظور توسعه این بخش مهم از صنعت عمران کشور، شرکت کپکو تلاش دارد با توسعه همکاری خود با شبکه توزیع و فروشگاه های معتبر در سراسر کشور، اقدام نماید و در این راستا سایت مجزای کپکوکالا راه اندازی شده است. این سایت، یک فروشگاه آنلاین با هدف ارتباط بهتر با فروشگاه های مرتبط در سراسر کشور راه اندازی شده است و سعی آن اینست که محصولات مهم و اصلی را با کمترین قیمت در دسترس صنعت ساخت و ساز قرار دهد. همچنین سعی داریم با جمع آوری و ارائه اطلاعات فنی و اقتصادی مرتبط، مزیتهای این محصولات را هرچه بیشتر در اختیار مصرف کنندگان قرار دهیم تا بتوان موانع توسعه این محصولات را برطرف کرد.

فروشگاه هائی که تمایل دارند در این خدمت مهم همراه ما باشند با عضویت در سایت www.capcokala.com می توانند از بهترین قیمتها و خدمات جهت ارائه به مشتریان محترم خود بهره گرفته و همچنین با پیگیری اینستاگرام این بخش به آدرس @capcokala از آخرین اخبار مرتبط از جمله تخفیفات احتمالی مطلع گردند.

 

واتساپ (کلیک کنید)
واتساپ (کلیک کنید)
لطفا مقدار مورد نظر خود را تعیین کنید
عنوان محصول مورد نظر
بسته بندی :
قیمت فروشگاه تومان